Skip to main content

MultiGift Kurumsal Hediye Kartı ile Çalışanlar da Mutlu Şirketler de!

Türkiye'nin ilk kurumsal hediye kartı MultiGift, şirketlerin hayatından fiş fatura toplama süreçlerini ve gıda kolisi sebebiyle oluşan kaçınılmaz teması ortadan kaldırarak operasyonel kolaylık ve vergi avantajı sağlıyor. Kullanıcılarına ise 20.000'e yakın noktada alışveriş yapma imkanı tanıyor

MultiGift'i kullanabileceğiniz 20.000'e yakın noktadan sadece birkaçı:

 
%39'a Varan Vergi Avantajı

Bu sayfadan, MultiGift'in firmanıza sağlayacağı faydalar hakkında bilgi almak için başvurabilirsiniz.

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet Up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

MultiGift'i kullanabileceğiniz 20.000'e yakın noktadan sadece birkaçı:

image
Ramazan'a Özel Kampanya

Çalışanlarınızın ve firmanızın ihtiyacına özel Ramazan Yardımı, personel ödüllendirme, doğum günü hediyesi, müşterilerinize özel sadakat programı gibi birçok farklı alanda kullanabileceğiniz MultiGift'in esnek dünyasıyla tanışın.

Türkiye’nin ilk kurumsal hediye kartı ile fatura toplama ile uğraşmadan çalışan yardımlarında operasyonel kolaylık ve %39’a varan vergi avantajı sağlayabilirsiniz.

Çalışanlarınız ve müşterileriniz MultiGift kurumsal hediye kartı bakiyelerini 20.000'e yakın noktada özgürce harcayabilir.

MultiNet Online İşlemler portalı sayesinde tek platformdan bakiye yükleme, fatura detayı sorgulama gibi pek çok işlemi zaman kaybetmeden hızla yapabilirsiniz

Çalışanlarınız ve müşterileriniz MultiGift bakiyelerini çek gibi tek kullanımlık geleneksel yöntemlerin aksine diledikleri zaman diledikleri miktarda harcayabilir, harcama noktaları ve bakiye bilgilerine MultiPay’den ulaşabilir.

HEMEN BAŞVUR