Skip to main content

Bayram demek dayanışma demek! Bu bayram çalışanlarınıza yapacağınız Kurban yardımınızda hem maliyetinizi, hem de operasyonel yükünüzü hafifletiyoruz! MultiGift kurumsal hediye kartı ve çözümleri ile çalışanlarınıza kendi ihtiyaçlarına uygun alışveriş yapabilme özgürlüğü, firmanıza tasarruf sağlayın!

 

 

BAŞVURUN, SİZİ ARAYALIM

Yukarıda belirtmiş olduğum bilgiler üzerinden Multinet Up’ın kampanya ve bilgi amaçlı benimle iletişime geçmesine izin veriyorum

Kurban Bayramı için çalışanlarınıza yapacağınız gıda kolisi, kurban eti, kurban payı veya nakit yardımlar şirketinize ek maliyetler oluştururken; tedarikçi arama, nakliye operasyonları gibi ek süreçler ve finansal yükler oluşturuyor. Üstelik ürünlerin bozulması, hatalı gelmesi, dağıtım sorunları gibi riskler görünmeyen pek çok maliyetlerden sadece birkaçı. Siz de bu bayram hem çalışanlarınızı hem de bütçenizi mutlu edecek bir değişiklik yapın, MultiGift Çözümleri ile tanışan 25.000 akıllı firmaya katılın, maliyetlerinizde %39’a varan tasarruf sağlayın!


1 ya da 1000 çalışanınız olması farketmeksizin MultiGift ayrıcalıkları ve mükemmel müşteri deneyimi sizi bekliyor.

Şirketler Neden Bayram Yardımlarında MultiGift’i Tercih Ediyor?

Bayramlarda çalışanlarına hediye vermek, yardımda bulunmak isteyen şirketlerin aklına çoğunlukla gıda yardımı veya nakit ücret ödemesi gelirdi. Ancak değişen gıda fiyatları, pandemi koşulları, nakliye, dağıtım, maliyet yönetimi ve pek çok konu firmalar için yeni öncelikler haline geldi. Bayram geleneklerini sürdürürken hem çalışanların motivasyonunun sağlayıp, hem de bütçesini yönetmek isteyen firmalarınsa yeni tercihi MultiGift çözümleri oldu. Çünkü MultiGift çözümleri ile firmalar seçim şansını çalışanlarına bırakabiliyor!Üstelik market alışverişi, bayram kıyafeti, elektronik aletler ve daha binlerce seçenek arasından çalışanlarına seçim özgürlüğünü sağlarken, firmalar maliyetlerini daha iyi yönetiyor ve her bir çalışan için bayram yardımı bütçesinde %39’a varan tasarruf sağlıyor.

Neden MultiGift Çözümleri Tercih Edilmeli ?

  • Sağladığı vergi indirimi ile her bir çalışanınıza yapacağınız yardımda %39’a varan tasarruf etmenizi sağlar
  • MultiGift hediye kartları ve sanal kartı bayram bütçenizi ihtiyaca uygun yönetmenizi sağlar, tedarik, muhafaza ve pek çok ek maliyeti ortadan kaldırır.
  • Çalışanlarınıza Türkiye genelinde 20.000’in üzerinde ve en sevilen markalarda alışveriş özgürlüğü sunar.
  • Dağıtım, taşıma ve benzer ek süreçlere, en uygun fiyat ve tedarikçi arayışınıza ideal çözümü sunar.
  • Sanal kart ile dakikalar içinde çalışanlarınızın telefonlarına bayram yardımlarını göndermenize imkan sağlar, tüm ek maliyet ve süreçleri ortadan kaldırır.

MultiGift Geçerli Referans Markalar

image
+20.000’in üzerinde

Bayram Yardımlarında Nakit Ödeme Yerine MultiGift Çözümleri ile Nasıl Tasarruf Edersiniz?

27 çalışalı bir firma olduğunuzu varsayalım ve her bir çalışan için 651 TL nakit bayram yardımı yapacak olun. 651 TL’lik bu yardımın ödemek zorunda olduğunuz kalemler nedeniyle şirketinize maliyeti tam 30.453,45 TL TL olacaktır! Oysa ki MultiGift’in çözümleri ile tek çalışan için yaklaşık 306,37 TL tasarruf sağlayarak, bu rakamı 22.181,70 TL'ye indirecek ve şirketinizin nakite kıyasla toplamda 8.271,75 TL'ye varan tasarruf etmesini sağlayacaktır!

MultiGift Dünyasında Başka Ne Avantajlar Var?

MultiGift ailesininin diğer kurumsal hediye çözümleri ile sunmuş olduğu geniş marka ağı; market ya da perakende noktalarında şirketlerin tüm ihtiyaçlarına tek tedarikçi ile çözüm bulmalarına olanak sağlar. Böylece şirketler hem çalışanları, hem de müşterileri için dijital veya fiziksel kartlarla hızlı ve avantajlı çözümlere sahip olur.

Şimdi siz de firmanız için en uygun çözümü seçin, Kurban Bayramı yardımlarında %39'a varan avantajı tasarruf sağlayın!

Marka ÇözümüFiziki Kart / Hediye ÇekiFiziki Kart / Hediye Çeki ile Mağazada AlışverişFiziki Kart / Hediye Çeki ile Sanal Alışveriş İmkanıDijital KodDijital Kod ile Sanal Alışveriş İmkanıDijital Kod ile Mağazada Alışveriş İmkanı
CARREFOURSAVarVarVarVarVarVar
A101VarVarYokVarYokVar
TRENDYOLYokYokYokVarVarVar
MEDIAMARKTVarVarVarYokYokYok
MORHIPOYokYokYokVarVarVar
IKEAVarVarYokVarVarYok
ENGLISH HOMEYokYokYokVarYokVar
TEKNOSAVarVarYokYokYokYok
D&RVarVarVarVarVarVar
MAVİVarVarYokVarYokVar
JOLLYVarVarVarVarVarVar
BOYNER E-GIFTYokYokYokVarVarVar

Dijital kod hizmetinden yararlanabilmek için seçilen üyenin bu hizmeti vermesi gerekmektedir.