Skip to main content

Ramazan Yardımları MultiGift Çözümleriyle Daha Avantajlı!

%39'a varan vergi tasarrufu, 20.000 noktada alışveriş seçeneği, sanal ve dijital kod ile MultiGift avantajlı Ramazan yardımı çözümleri sizinle!

basket

BAŞVURUN, SİZİ ARAYALIM

Siz de avantajlardan bugün yararlanmaya başlamak için bilgilerinizi bırakın, nasıl olur arayıp anlatalım.

Yukarıda belirtmiş olduğum bilgiler üzerinden Multinet Up’ın kampanya ve bilgi amaçlı benimle iletişime geçmesine izin veriyorum
basket

Ramazan Kolisi Yerine MultiGift Kolaylıkları Sizinle!

Ramazan ayının paylaşma ruhunu takımınızla beraber yaşamak ve motivasyonlarını arttırmak için çalışan yardımı yapmak harika bir fikir. Ramazan kolisi yardımının getireceği operasyonel yükleri ve ekstra maliyetleri düşünüyorsanız, %39'a varan avantajı tasarruf sunan Türkiye’nin ilk kurumsal hediye ve yardım kartı MultiGift ile tanışmanın tam zamanı! Çünkü artık Ramazan kolileri MultiGift Hediye ve Yardım Kartı ya da dijital kod ile daha hafif, çok daha pratik!

MultiGift Ramazan Yardımlarında Nasıl Avantaj Sağlar?

  • Ramazan yardımı için hazırlayacağınız kolilerin temini, dağıtımı, muhafazası gibi süreçlerle uğraşmadan, tek kartla ve tek faturada tüm yardım süreçlerinizi kolaylıkla yönetirsiniz. Üstelik 1 yada 1000 çalışanınız olması fark etmeksizin!
  • Yardım kolilerini hazırlayacak olan firmalar arasında en avantajlı seçeneği bulma arayışı, pazarlık ve tedarik yüklerinden tek bir kartla sizi kurtaracak MultiGift ile daha kurumsal ve akılcı çözümlerle tanışırsınız.
  • Ramazan kolilerinin içeriğini oluşturmak çok fazla zamanınızı alabilir. Zaman gibi birçok görünmez maliyetten kurtulur, MultiGift ile Ramazan yardımı için yapacağınız şirket giderlerinde %39'a varan avantajı tasarruf sağlarsınız.
  • Hazır kolilerde bulunan standart gıda ürünleri yerine MultiGift ile çalışanlarınıza ihtiyaçlarını doğrudan karşılama özgürlüğü sunarsınız.
  • 20.000 noktada geçerli olan MultiGift’e yüklediğiniz bakiyelerle çalışanlarınız ister market ister giyim/ayakkabı mağazalarında bakiyelerini özgürce harcayabilir. Böylece onlara direkt olarak ihtiyacı olan seçenekleri ulaştırırsınız.
  • Pandemi dolayısıyla çok daha hassas olmamız gereken bu günlerde, koli temin ve dağıtım risklerini MultiGift kart ve dijital kod çözümleri ile ortadan kaldırırsınız.
  • Dijital kod kolaylığıyla; Trendyol, A101 ve Carrefoursa gibi MultiGift marka çözümlerini tercih ederek, yardımlarınızı pratik bir şekilde çalışanlarınıza SMS’le bile ulaştırırsınız.

MultiGift Geçerli Referans Markalar

image
+20.000'e yakın nokta

Ramazan Yardımları Tek Tıkla Çalışanlarınızın Cebinde!

Birçok noktada geçen dijital kodlar ile çalışanlarınıza sunacağınız Ramazan yardımlarında kolaylık ve tasarruf sağlayın! Çalışanlarınız ise SMS kodu olarak cep telefonlarına ulaşan yardım bakiyeleriyle Carrefour, Trendyol ve A101 gibi yerlerde dijital kodlarını kullanarak diledikleri gibi alışveriş yapabilsinler. Marka çözümlerinin detaylarına tablodan ulaşabilir, tek tıkla satın alabilirsiniz!

Şimdi siz de firmanız için en uygun çözümü seçin, Ramazan yardımlarında %39'a varan avantajı tasarruf sağlayın!

Marka ÇözümüFiziki Kart / Hediye ÇekiFiziki Kart / Hediye Çeki ile Mağazada AlışverişFiziki Kart / Hediye Çeki ile Sanal Alışveriş İmkanıDijital KodDijital Kod ile Sanal Alışveriş İmkanıDijital Kod ile Mağazada Alışveriş İmkanı
CARREFOURVarVarVarVarVarVar
A101VarVarYokVarYokVar
MEDİAMARKTVarVarVarYokYokYok
MORHİPOYokYokYokVarVarVar
IKEAVarVarYokVarVarYok
ENGLISH HOMEYokYokYokVarYokVar
TEKNOSAVarVarYokYokYokYok
D&RVarVarVarVarVarVar
MAVİVarVarYokVarYokVar
JOLLYVarVarVarVarVarVar
VAKKOVarVarYokYokYokYok
BOYNER E-GİFTYokYokYokVarVarVar
TRENDYOLYokYokYokVarVarVar

Dijital kod hizmetinden yararlanabilmek için seçilen üyenin bu hizmeti vermesi gerekmektedir.

© 2019. Tüm hakları saklıdır.