Skip to main content

BU RAMAZAN TEMASI ORTADAN KALDIRIN!

Ramazan kolileri firmanızı yormasın. MultiGift’i tercih edin ister fiziki kart ister sanal kart ile yardımlarınızı yapın, 10.000 TL’ye varan hediye kazanın.

basket

BAŞVURUN, SİZİ ARAYALIM

Siz de avantajlardan bugün yararlanmaya başlamak için bilgilerinizi bırakın, nasıl olur arayıp anlatalım.

Yukarıda belirtmiş olduğum bilgiler üzerinden Multinet Up’ın kampanya ve bilgi amaçlı benimle iletişime geçmesine izin veriyorum
basket

Neden Ramazan kolisi yerine, MultiGift'i tercih etmelisiniz?

Ramazan ayında çalışan yardımlarınızı hem daha az maliyetle, hem de daha pratik şekilde yönetmek MultiGift ile mümkün. Türkiyenin ilk Kurumsal Hediye ve Yardım Kartı MultiGift ile;

 • Koli temini, dağıtımı, muhafazası gibi süreçlerle uğraşmazdan, tek kartla ve tek faturada tüm süreçlerinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.
 • Çalışanlarınız için ister marketlerde geçerli ister giyim, ayakkabı mağazalarında geçerli özelleştirilmiş çözümler sunabilir, seçimi onlara bırakırsınız.
 • Ramazan ayına özel kampanya ile 10.000 TL'ye varan hediye bakiye kazanırken, şirket giderlerinizde %39' a varan tasarruf sağlabilirsiniz.
 • Ayrıca, MultiGift Ailesi'nin Migros, A101, Carrefoursa gibi üyelerinin çözümlerini tercih ederek, yardımlarınızı sanal kart veya dijital kod ile pratik bir şekilde ulaştırabilirsiniz. Yardımları SMS kodu olarak cep telefonlarına ulaşan çalışanlarınız, bakiyelerini anında ilgili markette harcayabilirler.
image

MultiGift Kart'ın geçerli
olduğu noktalar

image

MultiGift Ailesinin
Diğer Marka Kartları

image

10.000 TL Hediyeli
Ramazan Kampanyasının Detayları

MultiGift ile çalışanlarınıza ister marketlerde, ister giyim, ayakkabı mağazalarında geçerli özelleştirilmiş çözümler sunabilirsiniz. Üstelik Ramazan ayına özel kampanya ile 10.000 TL'ye varan hediye bakiye kazanırken, şirket giderlerinizde %39' a varan tasarruf sağlarsınız.

31 Mayıs'a kadar kampanya kapsamında sunulan market veya perakende paketlerinden yapacağınız MultiGift kart alımlarında 10.000 TL'ye kadar hediye bakiye kazanabilirsiniz. Detaylar;

 • Kampanya, 31 Mayıs 2020 tarihine kadar alınan başvurular için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında iki farklı paket sunulmaktadır;
  • Market Paketi : Her 1.000 TL yüklemede 60 TL hediye edilmektedir. Yüklenen bakiyeler Multinet üye ağında yer alan tüm marketlerde kullanılabilmektedir.
  • Perakende Paketi : Her 100 TL yüklemede 10 TL hediye edilmektedir. Yüklenen bakiyeler Multinet üye ağında belirli perakende noktalarında kullanılabilmektedir(Kampanyanın geçerli olduğu markalar: Ayakkabı Dünyası, Boyner, Hatemoğlu, Hotiç, Koton, Kiğılı, Network, Sarar, Que, Divaresse).
 • Her iki kampanya paketinde de hediye bakiyeler ayrı bir kartta verilecek olup market, perakende tüm üye noktalarında %8 KDV ile harcanabilecektir.
 • Hediye MultiGift bakiyeleri %8 KDV oranında yüklenecektir. %8 KDV'li yükleme yapılacak hediye MultiGift'ler, anlaşmalı MultiGift marketleri ve giyim noktalarında kullanılabilmektedir.
 • Kampanya ödüllendirmesi için sipariş tutarları KDV hariç rakamlardır.
 • Kampanyadan kazanılabilecek maksimum hediye tutarı 10.000 TL'dir.

Dijital Ramazan Yardımı Detayları

Binlerce noktada geçen dijital kodlar ile fiziksel teması ortadan kaldırarak operasyonel süreçleri geride bırakın. Üstelik siz %39'a varan tasarruf sağlarken, çalışanlarınız marketten, elektroniğe, giyimden kırtasiyeye binlerce markada geçerli dijital kodlarla #evdekalarak diledikleri gibi alışverişlerini yapabilirler. Evde çalışan personelinize Ramazan yardımları şimdi dijital kod ile anında cebinde!

Şimdi siz de firmanız için en uygun çözümü seçin, Ramazan yardımlarında %39'a varan tasarruf sağlayın!

Üye İsmiFiziki Kart / Hediye ÇekiFiziki Kart / Hediye Çeki ile Mağazada AlışverişFiziki Kart / Hediye Çeki ile Sanal Alışveriş İmkanıDijital KodDijital Kod ile Sanal Alışveriş İmkanıDijital Kod ile Mağazada Alışveriş İmkanı
CARREFOURVarVarVarVarVarVar
MİGROSVarVarVarYokYokYok
A101VarVarYokVarYokYok
MEDİAMARKTVarVarVarYokYokYok
MORHİPOYokYokYokVarVarVar
IKEAVarVarYokVarVarYok
ENGLISH HOMEYokYokYokVarYokVar
TEKNOSAVarVarYokYokYokYok
D&RVarVarVarYokYokYok

Dijital kod hizmetinden yararlanabilmek için seçilen üyenin bu hizmeti vermesi gerekmektedir.