Skip to main content

Kurumsal Seyahat Çözümünüz
MultiTravel!

 
BAŞVURUN, SiZi ARAYALIM

Bu sayfadan, MultiTravel'ın firmanıza sağlayacağı faydalar hakkında bilgi almak için başvurabilirsiniz.

Tarafımca sunulan verilerin, Multinet Up, Multinet Up iştirakleri ve/veya sözleşmeli iş ortakları ile paylaşılmasına, bu bilgilerin tanıtım, promosyon, bilgilendirme vb. amaçlarla kullanılmasına ve bu kapsamda tarafıma ticari elektronik ileti gönderilmesine muvafakat ediyorum.

MultiTravel ile kurumsal seyahatlerinizi acenta komisyonsuz 7/24 online yönetme imkanı

Kurumsal seyahatleriniz de otel rezervasyonundan uçak biletine, araç kiralamadan transfere kadar tüm hizmetler tek platformda

Avantajlı fiyatlar ve şirketlere özel kampanyalarla, seçkin havayolu şirketlerinden indirimli uçak bileti satin alma imkanı

Acente Komisyonu Ödemeyin: Otelnet ile yaptığınız şirket seyahatlarinizde konaklamalarınızın dışında hiçbir ücret ödemezsiniz.

Konaklama maliyetlerinizi azaltın, tasarruf edin: 1000 ‘e yakın otelde MultiTravel Otel hizmetiyle en avantajlı fiyatlarla konaklarsınız.

Seyahalerinizde etkin kontrol ve detaylı raporlama: Şirket konaklama harcamalarınız ile ilgili detaylı raporlar alabilir, ister bölgesel ister tüm konaklama raporlarına detaylı bir şekilde ulaşablirsiniz.

HEMEN BAŞVUR

Müşterilerimiz ne düşünüyor?

Firmalara Sunduğumuz Kolaylıklar

  • Seyahat satın almalarınızı tüm cihazlardan online olarak tek bir platformda tamamlayabilirsiniz.
  • Organizasyon yapısına göre uyarlayabilen onay akış yapısı ile çok aşamalı onay mekanizmaları tasarlayabilirsiniz.
  • Limit yöntemi kapsamında şirketinize özel olarak belirlenmiş limit dahilinde alımlar yapabilir, limit aşımlarının önüne geçer veya dilerseniz limitlerinizi anlık olarak güncelleyebilirsiniz.
  • Şirketinizin görünmez seyahat giderlerini, detaylı raporlamalarla görünür hale getirerek seyahat giderlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.
  • MultiTravel portalınızı şirket portalınız gibi özelleştirebilirsiniz. Portal üzerinde yapmak istediğiniz kural değişiklikleri yetki verilen personel tarafından rahatlıkla değiştirilebilir.
  • MultiTravel’da rezervasyon yaparken paranızı tam olarak nereye harcadığınızı her zaman görebilirsiniz. Acente komisyonu olmaksızın, hiçbir ek veya gizli ücret ödemeden 7/24 online hizmet alırsınız.