Skip to main content

İş yerinizdeki yemek
ve hijyen sorumluluğunu üstlenmeyin.

 
Yemek Kartı Başvurusu

Bu sayfadan firmanız çalışanları için MultiNet yemek kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Yukarıda belirtmiş olduğum bilgiler üzerinden Multinet Up’ın kampanya ve bilgi amaçlı benimle iletişime geçmesine izin veriyorum

Kişisel verileriniz, talebinizin gerçekleştirilmesi amacıyla 6698 Sayılı Kanun kapsamında işlenmektedir. Aydınlatma Metnine buradan ulaşabilirsiniz.

Multinet Yemek Kartı Avantajları

Sayfayı kaydırınız.

Yemek kartı,
restoran ve marketler 
dahil 81 ilde 30.000’den
fazla noktada geçerli

Türkiye genelinde zincir 
ve lokal marketlerde özgürce 
harcama kolaylığı
Happy Center, Çağrı, 
Oruç, Kim ve daha birçoğu

Yemek kartları,
restoranların online servis 
ya da paket servislerinde 
geçerli
img7

Yemek kartı ile
temassız ve hijyenik 
ödeme kolaylığı
Temassız kartınızla veya MultiPay 
uygulamamız üzerinden 
karekodla ödeme

Vergisiz yemek kartı! Yemek fişi ve fatura 
toplamak ile uğraşmadan, 
%100 vergi avantajı

Çalışan başına 9.000 TL’ye varan tasarruf Yemek giderlerinde 36,72 TL ve 9.000 TL'ye varan tasarruf

HEMEN BAŞVUR

Yemek kartı ve yemek çeki, çalışanlarınızın yemek ihtiyaçlarını özgürce karşılamalarını ve şirketinizin vergi avantajlarından yararlanmasını sağlayan bir çözümdür.
Yemek çeki firmalarının getirdiği sistemden farklı olarak yemek kartları online sistemleri, tek bir panelden kontrol edebilme imkanı, online alışveriş yapma fırsatı ve market kartı olarak kullanabilme avantajlarını sunar.

Yemek çeki şirketleri, yemek kartı şirketlerinde olduğu gibi vergi avantajı imkanı sunar. Ancak yemek kartları bu avantajlar dışında; market kartları olarak kullanabilme, online panelden kartları kontrol edebilme, yemek kartına kolay ve hızlı para yükleyebilme, karekod ile ödeyebilme, bakiye transferleri yapabilme gibi birçok akıllı çözümü getirerek akıllı yemek kartı olarak kullanılır.

Yemek fişleri ve yemek kuponları çalışanlarınızın yemek paralarını verebileceğiniz en eski yöntemlerdendir.
Yemek kartı yerine yemek fişleri kullanıldığında, fişlerin tek tek muhasebe kayıtlarının girilmesi zorluğuna, çalışanlarında her ay yedikleri yemeklerin fişlerini biriktirme sıkıntılarına, zaman kaybına, fişlerin kaybolma gibi durumların oluşmasından dolayı organizasyon zorluğuna sebep olur. Ayrıca yemek fişleri tek tek girilirken ayrı ayrı da muhasebe kaydı da gerektirir. Bu durum da hatalar ve eksikliklerin çıkmasına neden olur. Dolayısıyla şirketler için yemek kartı almak avantaj sağlayan etkili bir çözümdür.

Doğrudan yukarıdaki yemek kartı başvuru formunu doldurarak çalışanlarınız için akıllı yemek kartlarını alabilirsiniz.

21.12.2021 tarihli 31696 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan 313 Seri No’lu Gelir Vergisi Genel Tebliği uyarınca, 2022 yılı için gelir vergisinden istisna tutulacak günlük yemek bedeli 36,72 TL (34 TL+KDV %8) belirlenmiştir.

Evet, akıllı yemek kartları anlaşmalı online marketlerde de kullanılıyor. Anlaşmalı bazı markalar; Peynirci Baba, Omarketim.com’dur.