Skip to main content

 
Başvurun, Sizi Arayalım

Siz de avantajlardan bugün yararlanmaya başlamak için bilgilerinizi bırakın, nasıl olur arayıp anlatalım.

Yukarıda belirtmiş olduğum bilgiler üzerinden Multinet Up’ın kampanya ve bilgi amaçlı Benimle iletişime geçmesine izin veriyorum
kartlar

Ramazan yardımları zamana ayak uyduruyor, koliler dijital koda dönüşüyor! Migros, A101, Happy Center gibi zincir marketlerde geçerli Trendyol dijital kodu ile Ramazan yardımlarınızı çeşitlendirin!

Trendyol Dijital Kod ile Ramazan Yardımlarınız Dijitalleşiyor!

Kolilerin temini, dağıtımı, muhafazası gibi operasyonel yüklerden tamamen kurtularak, temassız ve hızlı bir şekilde Ramazan yardımı yapmak, Trendyol dijital kodları ile çok kolay! Çalışanlarınıza 20 haneli Trendyol dijital kodunu SMS veya e-mail aracılığı ile gönderin, onlara market alışverişlerinde özgürce alışveriş yapma keyfini hediye edin.Trendyol dijital kod bir diğer söylemi ile Trendyol hediye çeki, sadece operasyonel yükleri ortadan kaldırmakla kalmaz, yardımlarınızı ulaştırdığınız çalışanlarınıza farklı markalardan ihtiyaçlarını online olarak karşılama imkânı da verir. Dijital koda sahip olan çalışanlar, Trendyol’da bulunan zincir marketlerde bakiyelerini diledikleri gibi kullanabilirler.


Trendyol Dijital Kod Avantajları Nelerdir?
 • Ramazan yardımlarında geleneksel erzak kolisi hazırlama aşamalarıyla uğraşmadan, pratik dijital çözümlerden yararlanabilirsiniz.
 • Böylece erzak kolisi hazırlama sürecinde yaşanılan operasyonel yükleri, gıda ürünlerinde görülebilecek eksiklik/paketlerdeki deformasyon gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.
 • Trendyol hediye çeki yani dijital kod, online olarak kullanılabildiği için mağazaya gitmeden, dışarı çıkmaya gerek kalmadan alışveriş yapma imkânı verir.
 • Çalışanlarınız için temassız ve güvenli alışveriş sunmanın yanında onlara ihtiyaçlarını diledikleri marketten karşılama fırsatını sunabilirsiniz.

Trendyol Dijital Kod Hangi Marketlerde Geçerlidir?

Trendyol dijital kodu Migros, A101, Happy Center gibi zincir marketlerde kullanabilirsiniz. Böylece Trendyol hediye çeki/dijital kod ile çalışanlarınıza marka çeşitliliği sunabilirsiniz. Üstelik çalışanlarınıza ulaştırdığınız dijital kod, Trendyol bünyesinde bulunan zincir marketlerde 1 yıl boyunca kullanılabilir.


Trendyol
Nasıl Kullanılır?

 • Dijital kod (trendyol hediye çeki)
  kullanıcısı, Trendyol hesabına giriş yapar
  ve cep telefonu numarası ile
  Trendyol Cüzdan’ını aktive eder.

 • Kendisine SMS ya da email
  ile ulaştırılmış kodu “Hediye Çeki ile Yükleme Yap”
  alanına yazarak, bakiyeyi
  Trendyol Cüzdan’a yükler.

 • Yüklenen bakiyeyi market
  alışverişlerinde dilediği gibi
  kullanır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Farklı kategori ve ürünlerde harcanabilir. Birden fazla alışverişte parçalı olarak kullanılabilir.

Hediye çeki tutarını cüzdana aktardıktan sonra anlık bakiye takibi yapılabilir.

İptal işlemleri dakikalar içerisinde, iade işlemleri ise satıcı onayladığı anda cüzdan bakiyesine aktarılır.

Dijital kod kullanabilmek için kullanıcıların Trendyol hesapları ve Trendyol Cüzdan’ları aktif olmalıdır.

Bakiyeler diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilebilir.

Hediye çeklerinin kullanım süresi 1 yıldır.

Hediye çeki dijital servislerde, elektronik kategorisinde, cep telefonları ve kıymetli maden kategorilerinde geçerli değildir.

Trendyol hediye çeki/dijital kodu hızlı markette (Trendyol Market) geçerli değildir.

© 2019. Tüm hakları saklıdır.